tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2020, 21:16   #5376
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Zavrsila treca sezona Sinner-a. Mislim da goru sezonu neke serije nisam odgledo. Lakše bi bilo da sam kanale kopai. Sinner S1 i 2 su sasvim solidne. Radnja i misterija drzi paznju. Meni draga, zanimljiva. Svaka sezona ima svoju pricu. Prve dvije su bile sasvim ok. Ali treca je totalna nebuloza, gomila besmislica i jeftine filozofije. Zadnju epizodu sam iz drugog-trečeg puta pogleda. Toliko su syebali da sam znao da ne mogu napraviti lopgicnu završnicu. Sto bi rekli: I expect nothing, and I'm still let down.

Bill Pullman i Matt Bomer su dobri glumci. Gledao sam par epizoda White Collar i Matt je bio savrsen za tu ulogu. Simpaticna serija. Ali S3 Sinner je kec k'o kuća 1/10.

Preporuka za S1 i S2.

Star Trek: Picard S1 zavrsila. Tacno se vidi da se dvadeset producenata bori u jednoj epizodi. Serija na trenutke izgleda primamljivo i onda kvaliteta opada na nivo svake generičke sci fi serije. Da nemaju ime, niko pricao o njoj ne bi. Gledljiva ali dosada. J3dino mi je pozitivno sto nisu isli u pravcu MArvela, jer sam se plasio s pocetka (kao sto je to sada STD). I sto nije zavrsilo sa cliffhangerom. Overall prosjek.

Picard SPOLERS:


Poslednja ispravka: jonathan (29.3.2020 u 22:28)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke