Prikaz jedne poruke
Stara 7.1.2013, 20:53   #42
Urizen
Novi član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 8
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Full HDTV do 100.000 din

Citat:
Pokusavam da skontam da li to E na kraju ima neku dodatni razlog ili je Panasonic TX-P42ST50 isto sto i Panasonic TX-P42ST50E.
"E" na kraju oznacava Europe. Nikakav pad u performansama i sl. Jedina razlika u odnosu na "B" model je nedostatak t2 tjunera, sto se moze smatrati kao mana, jer ce ovaj sistem zaziveti i kod nas za koju godinu, ali sa druge strane, ni jedan televizor na nasim prostorima koliko mi je poznato nema t2 tjuner integrisan (iako mnogi pogresno to navode na svojim stranicama). U principu, ovo i nije neka mana, jer vecina korisnika gleda program preko kavlovske.

Citat:
Jesi kupio ovde u Srbiji ili u Madjarskoj? Kolko si platio? Posto je meni plan u Madjarskoj da ga nabavim jer se moze dosta ustedeti a u Srbiji vazi medjunarodna garancija za Panasonic.
TV sam nabavio u Neptunu. Moram da priznam, bili su jako ljubazni i dali mi popust od cak 6000 din, sto je sasvim solidno, jer sam na taj nacin imao dovoljno para i za naocare (pogotovu kada se uzme u obzir da je moguce i placanje cekovima na 12 rata bez kamate). Takodje, poredeci cene izlistane na stranim webshop-ovima i sl., dosao sam do zakljucka da se u stvari kupovina kod nas vise isplati kada se uzmu troskovi transporta televizora koji tezi nesto manje od 25kg sa opremom, kao i rizika koji taj transport sa sobom vuce.

Citat:
A sto se tice glare-a jel to mislis na odsjaj na ekranu sto se vidi od prirodnog ili vestackog svetla?
Da, upravo to. Medjutim, primecujem da mi sve manje smeta, tj. da uvek mogu da nadjem neki nacin da to predupredim, jer se glare javlja samo ako se nalazim pod odredjenim uglom u odnosu na izvor svetlosti (klasicno sobno nije problem, jedino lampa trazi "doterivanje" ugla gledanja).

Zbog obaveza jos uvek nisam stigao da se dodatno poigram 3d opcijom, ali cu se potruditi da i o tome napisem par reci u narednih par dana.

U koliko jos nesto mogu da dodam, napomenite, potrudicu se da vam izadjem u susret.
Urizen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke