Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2013, 0:52   #1
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Potencijalno natezanje sa PTT-om i Telekomom

Malo je duži problem, pa da krenem ispočetka...

Od 2004. do pre dve nedelje sam bio korisnik EUNetovog ADSL-a sa kojim mi se dešavao jedan problem (ali ne oduvek, možda u zadnjih par meseci): kada zvoni fiksni telefon, internet se prekine i vrati posle nekog vremena... E sad, iz mnoštva razloga sam raskinuo ugovor i prešao kod PTT-a koji je imao promociju 20Mbit za 1800 dinara mesečno, što je delovalo odlično, ali avaj, pucanja veze su još češća. (bukvalno čim se podigne slušalica)
Zvao sam ljude iz PTT-a, dolazili su, i stvarno, čim se podigne slušalica, greške iskaču kao lude i konekcija pukne. Onda je usledio zajednički izlazak na teren ljudi iz telekoma i iz ptt-a, merili su nešto (nisam bio kod kuće, ćale mi je pričao), i ustanovili su da je problem negde između razvodne table u prizemlju zgrade i utičnice u stanu (11. sprat). Navodno, niko od njih za to nije odgovoran (telekom je odgovoran za sve do razvodne table, a ptt od telefonske utičnice) i, opet kako mi ćale reče, sređivanje toga košta 350 evra.
Jel to stvarno košta 350 evra, i da li se oni prave toše po pitanju toga i zapravo jeste u njihovoj nadležnosti? (ne zanima me čijoj, telekomovoj ili pttovoj)
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke