tema: Destiny 2
Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2019, 12:28   #95
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Destiny 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko sam ja upoznat, vecina smatra da je najveca greska Destiny dvojke bila sto se igra sekla na toliko DLC-ova, Pass-ova i ostalog i to za ne bas male pare.....Takve odluke su, po meni, donete od strane Activisiona licno. Sumnjam da je Bungie ista tu kontrolisao. Nisu ni oni cvecke, ali ne znam koliko je tacno da Activision nije imao jako malo uticaja na razvoj. Pogotovu nakon one famozne izjave Activisiona gde ce pokusati da monetizuju jos vise sadrzaja dvojke nakon razocaravajuce prodaje.....Da ne pricam za druge igre u njihovom opusu, pogotovu onu katastrofu u novom COD-u gde prodaju tackicu za ne znam ni ja koliko dolara.
Moguce da gresim, ali zasto mislis da je samo Bungie kriv za losu situaciju?
Morali su da prodaju sve sto mogu jer Bungie nije sposoban da se drzi rasporeda. Eververse je nastao jer Bungie nije mogao da izbaci znacajne DLC-ove na vrijeme a htjeli su stalni priliv novca. Eververse je ideja Bungi-ja. Activision je trpio konstantna odlaganja I reboot-ove, cak su I High Moon Studios I Vicarious Visions, dva interna Activision studija dali Bungie-ju na raspolaganje kako bi uspjeli izbacivati sadrzaj na vrijeme.
Sve odluke vezane za dizajn igre su iskljucivo Bungie odluke.

Tako da je u slucaju Destiny-ja Activision bio I vise nego tolerantan. Sad neka je Bungie-ju sa srecom jer ce im trebati, hraniti 700+ ljudi bez stalnog priliva novca nece biti lako.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
pentraksil (11.1.2019)