tema: [Mobilni telefon] Nokia E72
Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2010, 18:09   #16
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Nokia E72

Mislim da sam skapirao. Mene te touchpad/senzorske zaebancije nikad nisu oduševljavale, pogotovu kad znaš da nije toliko precizno i da se lakše kvari nego pravo dugme. Uostalom, zato sam uzeo E71, a ne neko touchscreen čudo... Probao sam da skrolujem na izloženom Telenorovom E72 pravljenjem punog kruga pomoću tog senzora i upravo se to dešavalo - preskakao je. Znam da nije identična stvar kod tebe, ali svedoči o tome kako je ovo bespotrebna inovacija, čisto da bi se dobio utisak high-techa.

Pretpostavljam da (još uvek) ne postoji neki hack kojim bi isključio taj senzor?

Stvarno bez veze stvar zbog koje moraš da menjaš telefon, baš mi je žao. Podseća me na to kad sam ja van Beograda (u kome živim) uzeo neki bolji/skuplji Geniusov miš koji je povremeno i iz čista mira na pritisak levog klika "okidao" dva puta. Jako glupa i iritantna stvar, ali sam morao da ga zamenim... Javi šta si uradio. Sad bar znaš za jadac, pa ako uzimaš ponovo E72, dobro ga istestiraj.

EDIT: Da malo otklonim patetiku. Probao sam program Screenshot i fino radi. Hvala na preporuci.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke