Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2016, 18:14   #107
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Farming Simulator 17

Probao sam i ja FS17 i mogu reci da mi se nije bas dopao. Problemi koje sam imao u FS11 i sitnice koje su me nervirale i dalje postoje.

Prvo fizika. Kako igrica iz 2016 godine moze imati fiziku na nivou igrice John Deere Drive Green? Kao su nesto malo poboljsali, ali i dalje je to JAKO lose i to me najvise nervira kod FS-a. Kada vidim kako su tockovi odvojeni od zemloje kada stanem na neku neravnu povrsinu odma izgubim volju za igranjem.

Drugo, sva vozila ubrzavaju isto i to jako retardirano i nerelano ubrzvaju. Stisnem gas i za sekund sam dosao do 30km/h, a za nesto malo vise od sekund idem preko 50km/h. Nema onog polakog ubrzavanja kao kod ETS2 ili Spin Tiresa, nego kada stisnes gas traktor ubrzava kao da je formula jedan.
I generalno mi se ne svidja nacin na koji se ponasaju vozila..

Grafika. Nije losa, ali je daleko od dobrog. Narucito kada gledam u daljinu drvece. Drvece je predstavljeno kao zelena boja, a kada se priblizim grane i lisce su debljine papira.

Dzaba sve novine koje oni uvode, kada postoje ova tri problema. Tako da mislim da cu i ovaj deo preskociti i cekam 2019. Poslednji FS kojima sam igrao, a pod tim mislim bas igrao, znaci dane i noci provodio za racunarom bio je FS11 koji mi se jako svideo posle 2009-ke. Tada sam moze se reci bio i klinac pa nisam obracao paznju na probleme, ali ovakvu fiziku ne mogu da svarim nikako.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke