Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2007, 11:58   #67
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
ne nisi me shvatio, nije stvar sto komp stoji tu, meni je sve jedno, samo mi je bitno da mi je nesto u blizini i da je slba osvetljnost, znaci moze da bude i kutija. Ja sam samo spojio lepo sa korisnim.
Odosmo mi u off
Ma nisam te ja ozbiljno ni shvatao,razumem sta si htao da kazes,samo sam se nasalio,posto je smesno zvucalo kako si to rekao!

Citat:
Nicolas kaže: Pregled poruke
E ovo je zanimljivo, i ja sam tako ranije razmisljao i uzeo neku besnu stolicu od 150+ e, koristio je doduse oko godinu, nije se deformisala ni malo, ali jednostavno meni je za stolom najlepse da sedim na obicnoj/kuhinjskoj stolici.
Nije ona najobicnija, udobna je ali je jednostavnog dizajna i tvrdja dosta.
Cekaj pazi stani gledaj...da me ne shvatis pogresno...nisam ja snob koji misli da svako treba da ima neku prebudzenu il preskupu stolicu,daleko od toga,vec ja jednostavno volim da vidim kad ljudi vode racuna o sebi-zdravlju,pogotovo kod onih koji dosta vremena sede za kompom...mislim da svako zna sta lose drzanje tj sedenje moze loseg da donese...i ja sam pre koristio i kuhinjske stolice,i neke na rasklapanje,al su ipak bile stolice,sa dobrim naslonom,dosta udobne i sl....svako ima naravno svog favorita za sedenje,i koristi ono u cemu se oseca prijatno...al jednostavno mi je smesno kad vidim likove koje imaju extra kompove,prebudzeni sto,sve high,a sedi na gajbi od piva,kartonskoj kutiji punoj knjiga,ili na onakvoj maloj stolici-hoklici koja ima naslon da ti prekrije dva donje prsljena ,i onda koliko se krive i savijaju izgeda kao da rade jogu...razumes?
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke