Prikaz jedne poruke
Stara 27.10.2007, 17:00   #116
goran92_tl
Novi član
 
Član od: 27.10.2007.
Lokacija: Titel , Vojvodina
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku goran92_tl Slanje poruke preko AIM-a korisniku goran92_tl Slanje poruke preko MSN-a korisniku goran92_tl Slanje poruke preko Yahooa korisniku goran92_tl Slanje poruke preko Skypea korisniku goran92_tl
Određen forumom Re: Umrežavanje Desktopa i Laptopa

Citat:
PDarko kaže: Pregled poruke
Pošto nisam uspeo da povežem računare preko plavog zuba uzeo sam ruter. Sada i na xp-u i na visti imam internet. Međutim imam drugi problem. Računari se ne vide, tj. vista ne vidi xp, a xp iako vidi vistu ne može da joj pristupi. Molim za pomoć.
I ja sam se mučio preko plavog zuba samo treba biti uporan i skontati neke cake nisam ni ja znao kako su se bili konektovali ali ta konekcija je bila jako spora tako da se ne isplati . Sto se tice Viste i xp nije mi se dogadjalo , pristupali su jedni drugome bez problema ali sam cuo da su drugi imali i te kakvih problema i cuo sam da su uspeli tako sto su i na visti i na xp uradili ovo : u control panelu administrative tools -services - nadjes security centar stisnes stop i ides na disable . Dalje na visti moras posto si je instalirao da proveris da li je omoguceno komuniciranje sa drugim kompjuterima to ces proveriti tako sto ces na nekom folderu u properties na kartici sharing videti da li mozes da oznacis share this folder on the network ako nema toga moras da u toj kartici oznacis da bude dozvoljeno shering files .Sve se vrti oko windows firewall treba čačkati . Pokusaj mozda ti pomogne
goran92_tl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke