Prikaz jedne poruke
Stara 15.8.2019, 18:53   #42
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Sto bi rekli amerI, "loaded questions" . Ali ne mislim da jesu. Tipa ako te pitam "da li jos uvek bijes svoju zenu" ti ces dati odgovor "ne" a ako nikad to nisi ni radio, a ja sam te to pitao sa ociglednom malicioznom namerom, imaces puno pravo da nakon kratkog "ne I nikada nisam" ako su treca lica prisutna I krenes u brutalan kontra-napad na moj karakter I diskreditujes me kao coveka (ako ni zbog cega, da neko ko nije sposoban poput tebe da se snadje u datoj situaciji ne bi stradao od mog zlog jezika).

Ja sam na forumu samo jednom pukao pre par godina, zbog jednog antivakcera koji je nama sheeple-ima otvarao oci, na veoma snishodljiv nnacin(I to nakon vise, po meni jako argumentovanih I stalozenih postova sa moje strane). Tako da, i ako bude svadje na forumu, gotovo sam siguran da ja necu u njoj ucestvovati... Tebe sam malo (mozda) "pecnuo" prethodnim postom, jer smatram da slikanje cetkom sirokom pola metra tesko da moze da se naslika jasna slika. I ne mogu da kazem da je bilo slucajno, ali svakao nije bilo zlonamerno

Poslednja ispravka: makiem (15.8.2019 u 19:01)
makiem je offline