tema: Porast cena
Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2015, 21:04   #16
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Porast cena

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
E to čudo tehnike kao da je vanserijsko.

Kod mojih roditelja stoji jedan od mog 18tog rođendana, znači sad 8 i po godina. Kad se pokvario Sony CRT, koji imao bome 15+ godina, kod mojih babe i dede moji njima odnesu njihov neki Samusng CRT, sebi uzmu moj Sony Braviu, a meni kupe isto Sony Braviju samo malo veću dijagonalu. Taj radi već 5 godina.

Ja kad sam se odselio kupim sebi nov... ponovo Sony Bravia. Ima preko godinu dana.

Sva tri sam koristio kao monitor za PC i sva tri perfektno rade i dan danas.

"De mi je neko drvo sad da ih ne ureknem
I ja mogu da potvrdim sigurno to. Volim tehniku ali taj televizor mi je najdrazi od svega. Obicno bi trebalo do sada da crkne. Jos kad je pisalo u specifikaciji za lampu 30000 sati, e kad je to proslo.
sad nesto racunam za 9 godina da je radio svaki dan po 10 sati, lampa bi imala vec 32400 sati. Medjutim, ja garantujem da je to mnogo vise. U zadnjih dva dana nije ugasen bio ni 5-6 sati. Nocu se skoro nikad ne gasi, tako da ne znam sta da kazem. Ni majmanji kvar, zvuk odlican boje ko prvog dana. kuca nikad nije bila napustana vise od jednog dana a da neko ne bude u njoj. Sve su to parametri da je tv radio minimum 15-20 sati dnevno.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke