tema: Nba 2k14
Prikaz jedne poruke
Stara 11.5.2014, 13:40   #334
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Kos preko celog terena uz dosta srece. Sut je bio nenameran,ishitren,slucajan,desava mi se ovo,ali do sada nikad pogodio nisam preko celog terena,osim u NBA Live 04 sa Weberom iz sopstvenog reketa.Ili na Live 07 sa Sekom sa pola terena,protiv druga koji je poludeo kad je usla.
Spoiler za Slika:

Spoiler za Slika1:
Da ne kacim ostale,dosta je i ovoliko.
Inace,na mom sejvu totalno tumbanje Dzejms potpisao za Sarlot,Kobi za Majami i jos mnogo nerezonskih prelazaka u druge timove.
Sto se tice skokova,u ovoj drugoj sezoni sam na nekoj,kakvoj - takvoj normali sa AI - em,bez diranja slajdera u ovih 15-ak meceva.Desava se i dalje da sam na lopti,ali igraca jednostavno pogodi lopta u glavu,ruku ili rame i odbije se protivniku.
I dalje stoji ono ludilo sa blokadama,kada izblokiram igraca lopta se obavezno vraca protivniku,ako ne izadje u aut,ovi moji nisu u mogucnosti da je uhvate,osim kada padne ispred njih.
Takodje i kod ukradenih lopti cim izbijem loptu i to najcesce protivnickim centrima (posle njihovog skoka u odbrani),lopta me pogadja u nogu,sudija svira loptu za protivnika.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nigga na korisnoj poruci:
Debeli (11.5.2014)