Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2006, 11:01   #31
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Ajmo menadzeri!!!!

Cisto iz radoznalosti me interesuje koliko dugo vec igrate FM ili CM ili bilo koji drugi manager?

Ja se sa CM/FM druzim od kada sam nabavio PC,tj. od 2002.CM/FM je jedina konstantna stvar na mom hardu u protekle 4 godine(samo se verzije menjaju).

Probao sam i Total Club Manager(2003),ali je ocajan.Jeste da je graficki bolje doteran,ali zato je gameplay nula.Uzmem Stuttgart i u prvoj sezoni dovedem Ronaldinha iz PSG,Bechama iz Manchestera,i to sve za neku sitnu lovu,a derbi sa Bayern Minhenom se zavrsi 8:6 za mene.Glupost!

Prvi susreti sa menadzerskim simulacijama bili su na C64,ali se vise i ne secam koji je to bio manager,ali se dobro secam vremena Amige i Premier Managera 3.
Imao si samo englesku ligu i kretao od konferencije.Stalno sam uzimao Hereford Utd. jer su imali najbolji tim u konferenciji.I tako za 5-6 sezona stignes do premier lige.Naravno ne sa istim klubom,vec predjes u neki veci...
Ja sam sa Derby County uspeo da osvojim Premier ligu i Kup Sampiona(tada jos nije postojala LS)!Those were the days
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke