Prikaz jedne poruke
Stara 12.7.2010, 13:51   #40
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Srlandand kaže: Pregled poruke
Hehe, nesto slicno sam i ja bio jednom prilikom napisao, posto sam jako dobro upoznat sa knjigom, ali sam shvatio da nema poente lupati glavu oko toga, jer su holivudski scenaristi (uglavnom) grupa lesinara koje treba pobiti. Od onoga sto mu je u scenariju dato, on je uradio dobar posao, i nije on kriv sto oni moraju sve da upropaste.

Inace, i doktor Dulitl je takodje radjen po knjizi, i opet imamo obrnutu Majkl Dzekson transformaciju, dok je npr, najkomercijalnija verzija Monte Krista (inace moja omiljena knjiga) potpuno unistena, pre svega, potpuno holivudskim krajem, koji sa knjigom veze nema, a jedino sto film i knjigu povezuje je to sto ga lazno smeste u zatvor, kao i njegova zedj za osvetom, koja je potpuno pogresno objasnjena.

E ja nisam citao knjigu (verujem da je knjiga mnogo mnogo bolja, obicno tako biva) ali je film po meni sasvim OK....drugaciji od ostalih, ocekivao sam debilnu komediju o super heroju, ali sam dobio fin film, zabavio me je dok sam gledao. Verovatno je to moglo mnogo bolje, ali predstavljati film kao los samo zato sto nije po knjizi nije OK. Naravno ukusi su razliciti.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke