Prikaz jedne poruke
Stara 25.7.2012, 12:56   #55
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2 guild "Svet Kompjutera"

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Poll ce da se stavi cim vidim 10 normalnih imena, recimo do petka.. Od "kobaja" i slicno nema nista
Ime guilda (ukoliko zelite da bude guild foruma), moja imati asocijaciju na ime. A ako zelite da to bude neki random guild drustva odavde, onda je ime vec svejedno, ali tim guildom ce se upravljati direktno izmedju vas u igri.

I btw, ja cu nominovati night-a za prvog lidera, ipak se on najvise trudio i u gw beti i skupio je poprilican broj ljudi.
Hvala na povjerenju, ali ja bih ipak da budem desna ruka nekom od vas starih vukova sa foruma, u sustini, nije bitno ko ce biti lider a ko oficir, bitno je da se zajedno donose odluke i da,jeste da imam najvise iskustva sa gw2 guild funkcionisanjem i nije mi problem da budem oko toga 100% zaposlen ali opet kazem..neko od vas da bude lider a ja cu biti prvi pomocnik i bicu sasvim zadovoljan. Evo, ja bih predlozio Saleta za lidera , a sto se tice pvp boosta od 10%, on se ne stakuje, vec ima trajanje od 24 sata i svaki put treba dodavati po 100 influence za novi boost. Naravno, prije svega ide lvl 1. od 500 influence skill za sve apgrejde gilda (Architecture 1 , Art of War 1,Economy 1 ,Politics1 ) a onda prateci skilovi
night je offline