Prikaz jedne poruke
Stara 24.5.2020, 20:15   #175
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
@nameles1, a sta si ti? Talentovan, ugladjen i nalickan, radis stojeci, imas bluetoot slusalice i non stop si u pokretu, ne balavis nad glupim video igrama jer zaboga ko se bas toliko zanosi time, ne posecujes gejming forume gde realno dolaze klinci, imas devojku, ides non stop sa njom na neka putovanja, imas instagram profil prepun slika koje pokazuju kakav divan ziot zivis, bavis se drustveno korisnim radom, imas firmu, pametan si, nacitan si, elokventan si, sve zene te zele... Dokle sa tim predrasudama i generalno omalovazavanju svakoga ko misli drugacije?! To mi nikada nece biti jasno.
Ne, ne.. nema ovo veze sa mnom, niti sa time što neko misli drugačije. Da si ti napisao da ti smeta Troj Bejker.. to je tvoja stvar, ne bih ti odgovorio. Problem je u tome što je youtube omogućio svakoj blenti da napravi svoj kanal gde će on u nedogled balaviti i mrsiti mooda; onda će privući druge dokone blente koji će ga pratiti i zajedno mrsiti mooda, pa će onda on umisliti da je nešto važan i da može da k*akucka po ljudima koji zapravo rade nešto korisno i nešto vrede- i još će za to dobijati novac. Pridavanje pažnje takvim likovima (npr. kačenje linkova ka njihovim sr*njima) me jednostavno nervira. A mnogo im se pridaje pažnje i ima ih mali milion. Sve me to nekako podseća na rijalitije, u smislu da se ljudi bave glupostima.

Mislim, izvinjavam se nekome ko sedi za računarom i gleda Quarteringa (koji s*re za sve pare, sve dok mu smoki viri iz brade), Drinkera, Griffin gejmera (ili kako već).. ali meni je to besmisleno. Ali dobro.. pokušaću da zažmurim sl. put kad neko pomisli da je mnogo važno da sa nama podeli šta neki random smrdljivko sa jutuba ima da kaže u vezi ovoga ili onoga.

PS. Ovaj rant se ne odnosi na jutubere poput Ljutog Džoa, Sterlinga, ACG-a, Pjuvdipaja (ili kako već).. koji ipak imaju nekakav svoj sadržaj u koji ulažu trud. Nerviraju me oni koji samo balave, pred kamerom ili dok igraju neku igru, kao što je npr. Yong Yea (ebali ga loot box-ovi i mikrotransakcije).

Poslednja ispravka: nameless1 (24.5.2020 u 20:52)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke