Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2010, 1:32   #94
Fibonacci
Veteran
 
Član od: 5.6.2010.
Lokacija: NBG
Poruke: 610
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 30 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Citat:
Miki-Car kaže: Pregled poruke
Toss my coin into this well...

Canyon CNR-HS3
Spoiler za Dual-up unfriendly topic:


Apsolutno svaki aspekt ovih slusalica je smesan. Plitki tonovi, sum, male skoljke.. Ma bez'te od ovog


Zaaatim...

NOMAK PX-450

Spoiler za DJUUUBRE :@:@:@:@:


Bucno. Vruce. Gadno. Riknulo 5 dana pre isteka garancije (1Y) , sad cekam i ovo da rikne, pa da menjam za neko od koga mi mozak nece pulsirati kadgod imam ukljucen komp. (Overnight download, here I come )
Mozda je dosta proslo od ovog posta, ali nikada nije kasno za ocrnjivanje loseg proizvoda. Ja imam isto napajanje u starom kompu. Buka se ne moze opisati recima. Frekvencija tona je nepodnosljivo visoka, a volumen neverovatan. Kada mi ukucani odu na spavanje, ne mogu da spavaju, ako je meni komp ukljucen . . .

Citat:
Nutsbre@ker kaže: Pregled poruke
Djubre koje cu ja da vam opisem je : optiarc dvd-rw 5200A.

Sto je najgore od svega ja ga jos uvek koristim. Problemi su sledeci : reze skoro iskljucivo verbatimove diskove ( i to iz samo jedne radnje), ali barem rade svugde,ne saradjuje sa nerom, stalno izbacuje neke greske, a o citanju diskova ne bih trebalo ni da govorim. Diskovi moraju biti kvalitetni i cisti kao ogledalo, te narezani na najmanjoj mogucoj brzini , pa cak ponekad i ako su uslovi njegovog velicanstva ispunjeni ako se njemu ne dopadnu nema boga da ga procita. Na svu srecu imam jos jedan Samsungov rezac koji radi kako treba pa me to izvlaci.
A ovu nesrecu sam dobio uz konfiguraciju, pa tada nisam znao ali cu ga od sada izbegavati u sirokom luku.
Ja moram da potvrdim pricu. Sve se isto desava i kod mene. Samo ne znam, na koju foru su oni meni to uvalili kao SONY. I sad ga na ITsvetu nalazim kao SONY . . .

Da, ne treba da pomenem da, kada ubacim disk u njega, pocne zgrada da se trese i pomislim da ce da mi razbije disk unutra. Zvuci kao dizel motor . . .
Inace, imam kolekciju od 27 diskova, u proteklih godinu dana, od kako ga imam, koje je ovaj rezac upropastio . . .

Poslednja ispravka: Partybreaker (13.9.2010 u 2:14) Razlog: spajanje poruka; koristi edit funkciju
Fibonacci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke