Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2017, 14:43   #107
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Koji mobilni telefon koristite? [2017]

I meni je boja bila u pocetku problem,ali kad se realno pogleda to je najmanje vazno-povrsno gledas na stvari,posebno vazne stvari. Inace,jos uvek mu je zvuk relativno najbolji,a kamera koja je nekad vazila za najbolju jos uvek parira,ako nije i bolja od mnogih Androida sa cenama. Eto,makar to je ok. Sa slusalicama je zvuk odlican,to je stvarno vazno,a sluske mozes i zakaciti,pa nece "leteti" mikrofon i zica na sve strane,tu je taster i mic-to je ,recimo,"cool detalj" koji sam pomenuo u postu.

Darac,odlican predlog,imam ga u vidu,ali nema radio. Opet,i dalje je u opciji-zaista dobar ,a povoljan. Znas li nesto vise o ovom Huawei Y6II-nije toliko "poznat",a po svim recenzijama i misljenjima korisnika generalno dobar.Procesor i verzija Androida nesto slabiji,ali ipak nema problema u radu-nije to toliki problem kad je "sve u jedan" mobilni,sa svim funkcijama i opcijama,a generalno bez neke vece zamerke-neki kompromis se tada mora napraviti...
Cim uhvatim slobodno moram u BG,u Uscu je Huawei prodavnica,pa da vidim iz prve ruke Y6II,jer u svim radnjama je compact model,sto malo njih i kaze/napise,a to nije isto-nesto kao lite verzija tog modela,slabiji je u svakom smislu.

Nasao sam Lenovo Z90 Vibe shot,na vecem popustu-kad se pogleda radnja,covek se jos zapita zasto,da nije neka "off serija"... . Dobre karakteristike,ne najbolje trajanje baterije i vreme koriscenja,navodno ni audio nije bas super,sa slusalicama posebno,prema GSM areni. Cini se da je fon "upakovan" oko fotoaparata,mada generalno nije los,sad za gomilu detalja i funkcija-takve su,kako kome odgovara,ali je dobra cena.

Mozda smesno pitanje,ali koja je fora Google play music,kad neki nema svoj music player -moze li tu da se formira playlista ili se se samo skida sa googla sto se moze,odnosno sta je slobodno?
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke