Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2005, 11:10   #4
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Neka se jave svi koji imaju TV TUNER Conexant Fusion 878a

Citat:
Dusan Zivkovic kaže:
Stvar je u tome sto ne pise na njoj koji je proizvodjac (proizvedena je u nemackoj), uz tv kartu (kupljena polovna) sam dobio neke narezane drajvere i softver. Povezao sam je preko line in u integrisanoj zvucnoj kartici, pa sam onda probao i sa audio kablom direktno u plocu i nije pomoglo. Sve ostalo radi savrseno ali zvuka nigde. Malo pre sam skinuo neke druge drajvere i softver sa kojima radi zvuk ali program radi totalno lose i nalazi samo 2 kanala.
Napominjem da sam sve detaljno podesio i mislim da je problem u drajverima.
Probacu da postavim sliku kartice.
Pa ako mislis da je problem u drajverima probaj ove od Leadtek TV2000XP DELUXE jer se zasnivaju na istom AD converteru. Naravno moras rucno da ih instaliras tako sto ces stare pobrisati u device manager. A tamo isto da podignes nove sa upload driver koristeci opciju searc best location ili kako to vec pishe. Nista automatska instalacija.
Pozdrav i javi da li se kartica probudila. Dobro je da znas naziv tvojih kartica zbog aplikacije koju ces da koristis. Taj Fusion878a chip je dosta rasprostranjen pa ne vidim vecu muku da pronadjes softwer koji ce korektno raditi na TV karticama.
Pozdrav!
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip ALL_DRV_878_279W_41013.zip (72,9 KB, 925 puta viđeno)
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke