Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2021, 2:34   #292
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

U zadnjih 10-ak godina se retko desi da bilo šta odigram više od jedanput, a najčešće ni jedanput. Međutim, upravo sam prešao ovu igru po drugi put pre nekih desetak minuta.

Kakva igretina. Zaista tik iza Jedi Knight 2 - po meni najbolja Star Wars igra ikada napravljena - ali Respawn je odradio neverovatan posao.

Atmosfera je neverovatna. Priča je vrlo kvalitetno odrađena i sprovedena u delo za SW univerzum. Mocap i voice acting sjajni. Karakterizacija likova odlična. Akcija odlična i tečna i ekstremno "mesnata". Estetika 10/10. Grafikuljetina 10/10. Zvuk fenomenalan.
Nije savršena - ali je baš baš blizu za jedan AAA naslov. Vidi se da su developeri apsolutno imali nameru da naprave što kvalitetniju igru u svakom pogledu.

Najvažniji sastojak po meni je što su planete i istraživanje toliko kvalitetno odrađeni da komotno nose ostatak igre na leđima a to je nešto što (semi-)open-world igre često ne uspeju da odrade kako treba. Uživanje za igrati.

Zaista nešto najbolje što se Star Warsu desilo od kako su izašli prequeli, uključujući i ove nove odvratne filmove i spin-offove. I drago mi je da se dobro prodalo i da nam sledi nastavak.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Fabriek (10.8.2021), Stenmark (10.8.2021)