tema: [Mobilni telefon] LG Android Etna GW620 EVE
Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2010, 16:28   #5
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: LG Android Etna GW620 EVE

Audio player

Zaboravio sam da dodam meni bitnu stavku. Mobitel, kao sredstvo za slusanje muzike mi je jako bitan. Ono sto me mnogo razocaralo, jeste nedostatka EQ u music playeru. No, to prvenstveno ide na dusu Androidu a ne telefonu. Postoji samo jedan (meni poznat) player sa EQ koji se placa.

Kvalitet zvuka je malo teze odrediti ali, kako nemate mogucnost stimanja EQ-a, preporucujem nabavku kvalitetnijih slusalica. Ja koristim walkmanove sa jednog os SE telefona iz W serije. Jako sam zadovoljan sa zvukom i apsolutno nemam ni jedne zamjerke. Zvuk je cist i kvalitetan (mislim da sam vidio testove gdje spada u top modele po kvalitetu zvuka.. ne drzite me za rijec).

Sam player je ok. Slican onome iz nokie sa symbiana. Zgodna stavr jeste da, kada piustiote muziku. ako u tom trenutnku izvadite slusalice iz 3.5mm prikljucka, muzika automatcki stane. Pauza.

Zgodna stvar kada koristite telefon za slusanje muzike. Kada idem gradom i dodjem do odredjene destinacije, smao "išcupam" slusalice iz teleona bez da telefon vadim iz djepa i samo mi ostane da slusalice izvucem ispod majice.

Da napomene da se ovi telefoni nosaju u futrolama. procedura vadjenja telefona iz djepa, iskopcavanja slusalica, otkljucavanje telefona te eventualni ulazak u plajer i pauziranje/gasnje playera nije mala procedura. Koju naravno otezava i slucaj da slicni telefoni sa velikim displejom imaju u vece dimenzije te ako ste u uzim hlacama, mukama nikada kraja.

Ovako, povucete kabl i to je sve sto treba da uradite.

Takodjer se desi da, kada muzika svira, ako prikljucite kabl, muzika prestane. Odnosno, ide na pauzu. nije bas uvjek i nisam skontao kada se desi pomenuta sihronizacija.

A slicno se desava i sa prikljucivanjem slusalica kada player nije upaljen. Znaci, prikljucite slusalice i muzika automatski pocinje da svira na onome mjestu gdje ste i pauzirali navodnim valjenjem kabla. I ako, ponavljam, to je modza bilo prije koji dan te svakako music player nije ni bio aktiviran. Svakako, on ga akitivira i pusti play.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke