Prikaz jedne poruke
Stara 17.4.2021, 17:03   #1591
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Tvorova u onoj okolnoj šumi kod trapera kod jezera Owanjila ima tušta i tma i tamo uvek mogu da se nađu i da paziš da ih ne nagaziš.

Iskreno, ja UŽIVAM u lovu i to mi je ekstremno zanimljivo kako je dobro odrađeno. Jedino me malo nervira kad treba da lovim ptičice za "ženu kolekcionara", tačnije TAKSIDERMISTA (jedi li završio to nekada, pošto na kraju igre ima mala fora u vezi toga??), jer Artur kad nosi luk ne može da podigne pogled iznad ugla od 45 stepeni, pa kad mi neka od njih izleti pred nosom i podigne se gore mogu da je ulovim malo morgen. No, sad kad znam gde ih mogu naći i kako uloviti, ni to nije neki problem.
Na primer - Robin ptičicu možeš u svako doba naći na prvom malom drvenom železničkom mostu severno od Rhodesa. I treba mi 15-ak minuta da ih pohvatam jedno 3-4 perfect.
Odličnog tvora sam pronašao noću pored onog potoka u šumi nedaleko od Roudsa, i to iz ko zna kog pokušaja sam ubo tri zvezdice, a pre toga sam ga baš noću tražio pored onog potoka koji se uliva u Owanjila jezero i ništa, ili naiđem na jednog sa dve zvezdice ili ne naiđem uopšte. Dosta sam vremena tu pogubio.

Završio sam sve što je ta žena zahtevala da ulovim za nju, i to sam sve odradio kao Džon (od zeca pa do dabra), jedino kao Džon možeš da dobiješ poziv od nje i onu nagradnu statuu. Postoji fora sa postavljenom statuom u kući i morao sam da vidim na YT u čemu je stvar.

Što se tiče tih ptica ja sam ih skoro sve ulovio u letu i to sam bio na jednoj lokaciji, na ranču blizu Valentajna, a robina (tj. crvendaća po našem) sam ulovio na jednoj od stena na obali one reke u regiji gde je Beaver Hollow.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke