Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2012, 18:51   #114
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Logicno je zakljuciti da se radi upravo o DA3 a ne o necemu drugom na osnovu ovih sturih informacija koje su trenutno dostupne.
Bolje pitanje je kako to da ti mislis da je rec o nekom drugom projektu, mozda bi mogao da nam objasnis to na osnovu sopstvenih insajderskih saznanja?
Ja nisam ni rekao na cemu rade, mozda rade na DA3 a mozda na necem drugom. Moja poenta je bila da kada kazu da DLC tim prelazi na sledece projekat, ne znaci da su presli na DA3.

To je ono sto sam hteo da kazem i ne mogu da verujem da je to tako tesko shvatiti. Velike firme kao BW rade na vise projekata odjednom. Takodje se ne rade svi projekti istim intenzitetom. Na DA:O se radilo skoro 4 godine "lagano" (kreiranje price, univerzuma, likova itd...) sa svega nekoliko ljudi pre nego sto je pocelo ozbiljno da se radi na samoj igri, sto je ukljucivalo, u zavisnosti od perioda, od 50 do 150 ljudi.

DA3 je verovatno u planu, ali ne znamo ni kada ni kako. Da li rade lagano na njemu, ili su vec poceli da rade punom parom... Ili samo stoji kao projekat u planu ali jos niko ne radi na njemu. To sto je DLC tim od nekoliko (verovatno desetak) ljudi prestao da radi na DLC-u za DA2, ne znaci da se aktivno radi DA3. Mozda su presli da rade DLC za ME3, mozda rade na SWTOR-u a mozda na necemu sasvim desetom. To nam bas ne pomaze puno da saznamo da li se aktivno radi DA3.

Da li je sada jasno? Posto je sledeci stadijum stvarno crtanje...

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Eh sto obracate paznju na te trolovske
Jesi sa ovim na mene mislio, mukice?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke