Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2012, 14:52   #106
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Posle tri debakla koja su itekako smanjili fan bazu BW (pocevsi od mene), nije ni cudo sto traze tako nesto. Ali to je prosto sramno, da ljudi nemaju sopstvenih ideja, sopstvenih vizija, pa moraju da pitaju okolo sta ljudi vole. To je ona ultimativna komercijala, iako ce neki pokusati da to predstave drugacije.
Mozda je nesto drugo po sredi. Nije da oni nemaju ideje, naravno da imaju. Ovime verovatno hoce da kazu da su svesni nezadovoljstva i da postuju svoje fanove dovoljno da saslusaju njihove 'zahteve'. Drugim recima, 'nemojte nas jos napustiti, napravicemo dobru igru po vasem ukusu, zauzvrat trazimo samo po 60e'. Sto bi rekli u Piratima, 'it's just good business'
Mada, sto se tice ukupnih brojki, mislim da i nije bas toliko ljudi nezadovoljno ME do te mere da nikad vise nece kupiti Bioware igru. Demografija na forumima je uvek takva da tamo svracaju najzagrizeniji fanovi (ili hejteri ili fanboyevi ili stavec, vazno je da su strastveni), i iznose svoje misljenje. Utoliko to nije reprezentativan uzorak ciljne grupe za neku igru. Isto kao sto, recimo, na forumima i po komentarima sajtova koji se ticu TV serija skoro iskljucivo, kada je rec o komedijama, svracaju fanovi Communitija i svi stalno pljuju 2,5 coveka, a ova potonja ima 15 miliona, dok Community ima 3,4 miliona gledalaca
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andyui na korisnoj poruci:
Marti Misterija (20.3.2012)