Prikaz jedne poruke
Stara 24.3.2012, 17:02   #11
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: iPad 3G

Ne znam zašto je promenjen naslov teme... ne zove se iPad 3G, stvara se konfuzija, 3G je nešto sasvim drugo.

Citat:
NjegovaWisost kaže:
Занима ме је ли ти тих 16гб довољно? Неко се је алио да су апликације због величине екрана пуно веће, па да то ствара проблеме са меморијом?
Zavisi zašta ti treba iPad. Ako hoćeš da gledaš puno FullHD filmova, onda je 16 GB premalo. Ja sam hteo da kupim 64GB ili bar 32GB ali nisu imali (imali su samo 4G varijante koje su beskorisne jer imam Android za hotspot-om, a dosta skuplje). Ovaj WiFi only primerak koji sam ja uzeo je bio poslednji u radnji.

Elem, meni je ja mislim dovoljno. Evo sad imam prilično dosta "velikih" aplikacija, nešto muzike i filmova, i imam 8 giga slobodno. A ovo vezano da retina igre zauzimaju više, nisam baš siguran - Infinity Blade (original, bez retina podrške) zauzima 945 MB, dok Infinity Blade 2 koji ima retina podršku zauzima 936 MB...

Sad ću da roknem neki screenshot.
Deusdies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke