Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2009, 0:52   #60
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Kaspersky Internet Security & Anti-Virus 2010 9.0.0.459 Final

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
OK, reci mi jel tvoj rezac LG GH22NS50, aja verujem da jeste?
Ako jeste skini onaj firmware linkovan par posta iznad (codename ovim firmwareom) tako sto otvoris tu stranu, tamo kliknes na GH22NS50_TN01(EW).zip i sacuvas ga negde.
Nakon toga raspakujes taj zip fajl u neki folder i zatim kliknes na exe fajl, cime bi trebalo da pokrenes update firmwarea.
Nakon sto odradis update, restartuj komp i time bi taj bluebird trebao da odleti iz tvog racunara.
I to ti je sva mudrost, ali ako zatreba u zip fajlu ti se nalazi i readme.txt koji sadrzi uputstvo - doduse na engleskom, ali prati ga i ne mozes da pogresis.
Hvala vam ljudi mnogo pticurina je odletela nebu pod oblake.Sad imam jos par pametnih pitanja.Hoceli se kad ponovo uradim sistem ta napast opet pojavljivati?Drugo pitanje ne znam kako da namesti auto play.Nece da radi to.Ucita cd i ja udjem u my komp i stoji mi mali cd rom kao da disk nije ucitao.Ja kliknem na njega i vidim da je ucitao,a ne znam zasto to stoji tako i kako to da namontiram.Nadam se da shvatate o cemu se radi.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	cd rom.JPG
Viđeno:	16 puta
Veličina:	10,5 KB
ID:	30514  
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke