Prikaz jedne poruke
Stara 30.1.2008, 9:28   #6
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Citat:
Guterill kaže: Pregled poruke
Hvala.Kakve su sluske? Jer imaju dobre basove? Bitno mi je da su udobre i da su ergonomske, a ne da mi usi odpadnu posle upotrebe,
Slusao sam ih pre par dana i mogu reci da su meni odogovarale.Bas je dobar ali nije od onih koji te pomeraju iz stolice(kakav vole ljubitelji elektronske muzike).Kao sto se vidi iz specifikacije spektar visokih tonova je malcice losije pokriven ali za 50e tesko da ces naci nesto bolje.Treba uzeti u obzir i to da su ove slusalice otvorenog tipa tako da zvuk iz njih "curi" pa ce ljudi oko tebe cuti sta slusas a i ti neces biti izolovan od spoljne buke mada dobre zatvorene slusalice za 50e neces naci tako da bih ja uzeo ove.Takodje jedna prednost HD415 modela je dobar rad i sa slabijim izvorima zvuka poput racunara i mp3 plejera za razluku od skupljih modela istog proizvodjaca.Ako bi da ustedis novca i zelis jaci bas mozes pogledati i Koss UR-29 koja je vise namenjena slusanju elektronske muzike jer ima pojacan bas.Takodje ako je namena portabl slusanje muzike na mp3 plejeru mozes da razmislis i o Koss SpotaPro modelu ako ti dizajn ne smeta.

Poslednja ispravka: Mario Pavićević (30.1.2008 u 9:35)
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke