Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2007, 1:16   #77
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: SK Case chase

Sad ce da ispadne da smo svi raspalili po coveku, ali ima stvarno par stvari...

Citat:
nikolam kaže: Pregled poruke
Циљ би требао да буде _пробудити креативност_ код људи тако да свако може да САМ измени своје кућиште или да направи ново и да се онда тај труд нечији награди.
Naravno da je cilj da se probudi kreativnost. Treba da se osmisli dizajn kucista, a to zahteva kreativnost i trud. Nadradjuje se najbolja ideja, a ne njeno sprovodjenje u delo. Niko nikome ne brani da sam cacka svoje kuciste.

Citat:
nikolam kaže: Pregled poruke
Дакле, награђивати имагинацију (осмишљавање) дизајна кућишта с тим да конкретна индивидуа не зна ни шрафцигер да користи, је мање-више промашена тема.
Kakve veze ima dizajniranje i sama izrada? Po ovome bi npr dizajner nekog aj da lupim BMW-a trebalo da zna i da ga napravi. Dizajniranje uopste nije manje vredno - da neko nije uradio dizajn, kako bi onaj koji zna da drzi srafciger znao sta i kako da pravi.

Citat:
Pivalica kaže:
...unikatno je...
E meni se bas zato dopalo. Svaka cast coveku na ideji za kuciste - to i jeste sustina. Video sam do sad puno kucista farbanih, secenih, sto neko rece budzenih raznim turbinama i neonkama, ali ovo je nesto skroz drugacije. I bas je dobra fora kad se onako za rucku ponese negde.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke