Prikaz jedne poruke
Stara 17.10.2009, 20:55   #97
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Laptop do 500 eura

Da ne bih otvarao novu temu, da pitam ovde. Trebalo bi da kupim laptop negde oko decembra ove godine, pa bih voleo da mi preporucite neke modele u cenovnom rangu od 45000-50000 dinara, eventualno do 55000 dinara, ako je bas nuzno, mada ne verujem da cu imati bas toliko para.
Laptop bih koristio za multimediu, internet, office, filmove, a i igre u poprilicnoj dozi (World of Warcraft, PES, i druge igre novijeg datuma), tako da bi mi trebao laptop koji bi mogao da pristojno tera igre novijeg datuma na vecem nivou detalja.
MSI ima dobre laptopove za malo para, ali sam cuo da su im tastature nekvalitetne, a i sama izrada da nije bas na nivou, a meni treba dobar odnos cene i kvaliteta. Ne bih bas voleo da mi se laptop izlize za par meseci.
Pozeljan bi bio Intel procesor, da ima WiFi, graficka je manje vise nebitno da li je ati ili nvidia, bitno da moze na pristojnim detaljima da tera nove igre, ekran od 15,6" pa navise.
Cuo sam da Toshiba ima kvalitetne, kao i Acer, HP i slicni, e sad ne znam. Vi znate najbolje. ^^
Ako imate jos neka pitanja , pitajte slobodno.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke