Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2009, 17:01   #6
FlaSHBacK
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Lokacija: to hell and back
Poruke: 70
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FlaSHBacK
Određen forumom Re: Heroes over Europe

Evo i ja da iznesem mišljenje o ovoj igri..Mislim da je za nijansu bolja od starijeg brata Heroes of Pacific,grafiku nemogu da ocenim sa 100% sigurnošću jer moj gpu iz profila nemože da izgura maximum detalja.Mislim da su grafički endžin mogli bar još malo da dorade jer su poligoni na zemlji baš loši (priroda i okruženje su jako siromašni) Misije su bar iz početka ok što se tiče zanimljivosti,ali već posle par pređenih postaju monotone (uništi grupaciju aviona sa leve str. pa sa desne i tako u krug) tek posle 7-8 misija u Engleskoj i Nemačkoj borba se seli na more gde unosi malo živosti u atmosferu,borba malih torpednih aviona protiv Nemačkih brodova.Još nisam prešao celu igru al bar dosad mogu da iznesem zaključak: 1.Grafika je bolja nego na HOP 2.Čekpoint sistem je potpuno isti kao i na predhodnom delu tako da na jačem nivou težine moraš baš da se pomučiš da bi došao do sledeće tačke snimanja 3.Inovacija sa sistemom pucanja u slow motion-u nije loša 4.Loš prikaz terena i okoline pri niskoj visin letenja 5.Solidan broj i detaljan prikaz raznih modela aviona..Nadam se da ću do kraja popraviti utisak o igri u globalu,u svakom slučaju držim se mišljenja iznetog u predhodnom postu da igra i pored svih nedostataka zaslužuje pažnju..

Poslednja ispravka: FlaSHBacK (19.9.2009 u 18:42)
FlaSHBacK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke