Prikaz jedne poruke
Stara 27.8.2014, 21:22   #16
imandic
Član
 
Član od: 23.8.2014.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 39
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku imandic Slanje poruke preko Skypea korisniku imandic
Određen forumom Re: Domaca igra - AVION Checkpoint

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Lepo izgleda i vidim da namerno koristiš low-poly modele u celoj igri i generalno volim taj stil grafike ali ti dizajn nije baš konzistentan. Probaj da sada polako redizajniraš igru sa vizuelne strane, uskladi sve modele, odredi neku konkretnu šemu boja koju ćeš koristiti kroz igru, poradi na tipografiji itd.

Takođe bih promenio i ugao osvetljenja, mislim da može dosta da pomogne

Takođe me zanima u čemu si radio igru, u Unityju?
Hvala doktore,
generalno ja sam programer, dizajnom se bavim iz nužde, a trenutno nemam sredstava za dizajnera koji bi uradio "final touches" tako da mi preostaje da slušam savete i implementiram...Probaću da poradim malo (pokradem šta se može od pametnijih od mene) i na 3D objektima i na paleti...Sada sam pri kraju što se gameplay-a tiče tako da ću imati više vremena za eksperimente.

Što se ugla osvetljenja tiče, mislim da ću u nekom trenutku potpuno promeniti svetla (ispeći ću osvetljenje pomoću lightmapera) a senke ću uraditi malo drugačije pa će celokupni vizuelni efekat biti malo blaži i umereniji (sa soft shadows svuda gde može)...

Da, Unity3D je u pitanju, malo Blendera, malo Photoshop-a...

Hvala još jednom,
Ivan
imandic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke