Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2011, 21:04   #1
Novica89
Član
 
Član od: 25.9.2011.
Lokacija: From Sombor, living in NS
Poruke: 296
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Novica89
Smile Konfiguracija od nekih 400 Eura (bez monitora)

Sta mi preporucujete? Nisam nesto aktivan u ovim pricama za hardver,tako da nemam bas volje ici i izlistavati sve moguce srednje i visoke srednje kategorije grafickih kartica,uporedjivati ih po tipu memorije,brzini i slicno,a potom gledati sta je najbolje za te pare uzeti,tako da cu to prepustiti Vama,jer kontam da vec u glavi imate komplet konfiguraciju cim procitate iznos za nju
Trenutno imam komp kupljen 2007. dual core na 2.1 Ghz sto je jako slabo,2 GB DDR2 RAM-a,8500 GT,160 GB hard itd...
Sta bi trebalo da gura nova konfiguracija : igranje novijih naslova povremeno a da ne moram sve detalje da stavim na LOWEST-LOW,rezoluciju na 800x600 itd (you get the point).Zatim,da je komp takav da moze da se upgradeuje kroz par godina sto se tice memorije,procesora i graficke,ukoliko bude potrebe
Citao sam u SK testove grafickih kartica,procesora itd do 100 E i video sam da je tu RADEON 6770 najjaci i zato kontam da bi ta kartica odgovarala u ovu konfiguraciju,ali sto se tice procesora,napajanja,maticne,memorije itd - totalno sam "nepismen" .
Hvala unapred
Novica89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke