tema: Nba 2k14
Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2014, 14:43   #325
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Kod mene je nesto slicno,kad su faulovi u pitanju,ali igram izuzetno agresivnu odbranu pa je to posledica upravo te agresivnosti.Znao sam sa Kyriem napraviti 3 ili 4 faula za cetvrtinu.
Sto se skokova tice,tu me uvek nadskoce,jer mi se cesto desava da udjem u seriju promasaja.A kad ih krene pod mojim kosem to je za istoriju.Pokusavao sam tada da uparim Vucevica i Bynama na 4 i 5,ali tesko ide i tada.
2+1 situacija mi se dogadja s vremena na vreme,a 3+1 desila se jednom ili dvaput u korist AI-a,a u moju korist je nesto vise izrazenija 2+1,3+1 je nedostizan.
Najveci problem sam imao sa nezadovoljstvom igraca zbog minutaze,to nikako nisam uspevao da izbalansiram.Narocito kada Vucevic i Bynam konkurisu za prvog centra i Thomson sa Benetom za cetvorku,traze sva cetvorica ogromnu minutazu.Pa sam morao da neke trejdujem,a pokupio sam pikove i dobio dvojicu koji imaju neke cudne stilove u sutu.Sad sam ostao sa jednim centrom i lakse se dise,ujedno oslobodio i salary cap za 20 miliona.
Benetu sam popravio malo brzinu i sut,bio je uzasan,kao puz,nijednu kontru nije mogao da istrci.
Nesto slicno mi se desavalo kod pokusaja da iznudim faul u napadu,na bekovskim pozicijama,sudija svira faul i kada sam metar udaljen od igraca,do kontakta nije ni doslo,ne znam da li sudi faul zbog simulacije tj. flopa?
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke