Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2010, 12:29   #47
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: WinMobile vs. iPhone OS (based on Mac OS)

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Tacno je da iPhone ima najbolje igre ali ako govorimo o najboljem telefonu danas mislim da je HTC HD2 skinuo sa trona iPhone i tu nisu u pitanju samo specifikacije koje su debelo na strani HD2 (kapacitivni ekran od 4,3", CPU Snapdragon od 1GHz, moguce 576 MB RAM, mada je trenutno dostupno samo 448 MB etc.) vec i cinjenica da je HTC svojim HTC sense 2.5 koji je opet (true) veoma slican iPhoneovom OSx prikrio ogroman broj nedostataka WM na koje su se mnogi zalili.
Znaci, ako mozda nisi imao priliku da poradis na HD2, probaj ga i veruj mi odusevices se koliko sve radi glatko i bez problema i videces da je telefon bolji od iPhonea vec izasao.
Rado bih ga probao, da imam gde. Ali po meni telefon mora da ima sve ili da nema nista. Ako ima sve, mora da ima: sto bolje aplikacije i igre, raznovrsnost aplikacija i igri, kameru koja ne mora da bude preterano kvalitetna, WiFi, najmanje 2GB memorije, dobru bateriju, sto veci ekran, ulaz za slusalice... Ja povremeno odlazim na dosta dugacka putovanja tako da bih hteo da se zabavim, a ne zelim da imam sve posebno u dzepu. Ili da nema nista sem mogucnosti telefoniranja, pisanja poruka, i da baterija drzi deset dana.
Dakle, kada HTC HD2 bude bio podrzan i sa kvalitetnim igrama, on ce mi biti prvi na listi zelja.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke