Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2007, 15:05   #42
=(UNP)=Destroyer
Novi član
 
Član od: 28.7.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
HEHAD kaže: Pregled poruke
Imam ja bolje rešenje.Ko hoće stvarno da igra battlefield 2,neka ode u neki megamarket(tempo je sigurno rešenje,provereno iduće nedelje) i neka kupi original igru za 600,00 dinara!!!!!!!

Da,da nije greška.Napokon je spuštena cena,tako da sada svi mogu sebi da priušte original.
Mislim da je to najjeftiniji način da ovu prelepu igru probate u pravom svetlu,a to je protiv ostalih igrača na globalnoj internet mreži.

Ja sam član klana koji je najveći na ovim prostorima(40+ članova),ima svoj forum,sajt i zakupljen rankirani server koji nosi naziv 1st Serbian battlefield server!!!!

Dobrodošli!


Dragi Hehad ja sam pokuso da nadem wireless lan ovde u beogradu na zalost kod mene na Avali nije jos moguce!!!!!!!!!

Ali budi siguran cim dobijem internet konekciju da mogu da igram Battlefield2 i special forces kako treba cu da se prijavim kod vas u clan pa nadam se da cemo igrati zajedno against the rest of the World!!!!!!
a u meduvremenu pogledaj moje stats kod EA pa vidi jeli sam zasluzio da budem clan vaseg clana?????!!!!!!!!!

ime mi je =(UNP)=Destroyer

pozdrav svim Battlefield 2 junacima
=(UNP)=Destroyer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke