Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2007, 12:32   #27
N_i_k_o_l_a
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: in a galaxy far, far away....
Poruke: 626
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 225 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara)

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže:
Meni se vise svidja XBOX360, ipak je to Bili

No, uskoro cu biti u USA, pa se mislim da li bi bilo pametno da cimnem jedan za 320E, ipak ce biti jeftiniji nego u EU [400$], za ovamo da ne pricam.
Ima masu igara, i to dobrih, a i nekako mi se igra iz fotelje na velikom TV-u, vec 10godina igram na kompu.
Onaj tekst iz SK u vezi novih firmware-a me je naveo na ovo misljenje, nasao sam i tacna uputstva kako se radi citav proces, igre, sve, samo jos da vidim da ili ne

P.S.
Srecom Crysis je odlozen za kraj godine, tako da cu imati vremena da nabudzim komp do tada
samo vodi racuna o napajanju, trebace ti neki konvertor da bi mogao da radi ovde kod nas 220v a to dodatno kosta , plus jos garancija koja verovatno nece biti internacionalna........eh.....ma bolje ti je da ga kupis nege u evropi, kupis ga npr. u madjarskoj, po izlaku iz zemlje trazis povracaj pdv-a (u madjarskoj je pdv 20 procenata, pazari u prodavnicama koje imaju oznaku tax free i tamo ces dobiti odgovarajuci papir da popunis) i jos ti samo ostaje da ga nekako "preneses" preko granice pa da ne placas uvozne dazbine kod nas....... poz

Poslednja ispravka: N_i_k_o_l_a (20.1.2007 u 13:18)
N_i_k_o_l_a je offline