Prikaz jedne poruke
Stara 20.4.2014, 19:56   #941
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Nasao sam na jednom od hrvatskih sajtova koje pratim ovu online prodavnicu iz nemacke. efox-shop.com radi se o nemackom sopu, ali koliko sam shvatio oni narucuju iz kine, pa ti prodaju te telefone.M edjutim ono sto me zaintrigiralo su jako lepe cene i nikako previsoke kao kod nekih koje smo vec videli.Takodje postoji mogucnost da uplatis 8% osiguranja za proizvod, a da oni posle toga vrate pdv ako ga platite.
google prevod

Осигурање

Цена наших производа је толико ниско и стога не садржи никакве царинске таксе и ТВА-адјустерс.

Али, ако ове таксе се обрачунавају по обичајима, ми ћемо вам понудити осигурање за своје Ерсаттунг. Трошкови осигурања су шпедиција 8% од вредности.

Ако изаберете ову осигурање током процеса наручивања и пошаљите нам копију царинске трошкове, ми прихватамо порез царина и увозне продаје за вас.
Уверите се прво све папире и платио суму себи да имају. Тек тада контактирате нашу сервисну подршку, која, након потврде ваше уплате ће кредитни трошкове.

Ако нисте унели у било осигурање, ти си само две могућности у случају царинске контроле остају Ви прихватите накнаде или Б) Забрани његову уплату. У овом другом случају, пошиљка ће бити послата назад у нас. Ми ћемо рефундирати у овом случају 90% од купопродајне цене (без отпрему).

Иако производ из других разлога не може да се увози у земљу, молимо контактирајте наш кориснички сервис да изврши повраћај 90% (без испорука).


Bacire pogled pa uporedjujte cene. ja nisam bas uporedjivao, ali mi se cini na prvu loptu, solidno.

Jos nesto
Da li bi se pklacala carina na ove telefone s obzirom da dolaze iz evrope, a na robu iz europe nema carine koliko se ja secam.
Imaju placanje preko PP sto ukazuje da bi moglo bez problema da se posluje sa njima.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
Filip89x (21.4.2014)