Prikaz jedne poruke
Stara 28.5.2013, 20:31   #88
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Zgrade rade super, to smo sinoć sredili. Ksrele, svaka čast na odrađenom poslu! Bilo je problema (da ispričam ukratko), kockica se savršeno importovala, ali loptica je podivljala! Ksrele, ako si sačuvao sliku, da se ljudi malo kidaju od smeha
Da, kao sto rekoh, napravili smo eksperiment sa dva test modela. Jedan je bio obicna kockica sa svega 12 trouglica i onda sam rekao Blenderu da tu kockicu pretvori u lopticu tako sto ce tih 12 trouglica podeliti jedno 100 puta, mozda i vise tako da smo dobili lopticu da preko 1000 trouglica.

Na zalost, nemam slike jer si mi sve slao kao "Untitled-1.jpg" i uvek je isla jedna preko druge , ali docaracu recima, kockica je uspela bas kako treba, dok je loptica postala "bodljikavo prase" sa trouglicima na sve strane.

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Na kraju sam poslao 6 zgrada iz GTS, uspeli smo sa dve. Ostale 4 su zaključane (to neka objasni Ksrele šta je u pitanju). Jesi li uradio šta sa Beograđankom kako sam ti rekao da odsečeš? A Jugića daj, pa ćemo da vidimo kako izgleda u igri.
Da, dve zgrade su super uspele (od njih imam slike) a Jugica sam zeznuo sinoc. Umesto da lepo odem spavati ja probao da ga namestim i skroz zeznuo.
Sada cu sve izbrisati u vezi njega i krenuti skroz iz pocetka. Pa da vidim da li cu ista uspeti.

Opet apelujem na sve da ako nalete na neki jednostavniji model Juga da mi javi. Ne bitno u kom je formatu, moze i .3ds i .obj i .maya (ili kako vec ide extenzija)...
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke