Prikaz jedne poruke
Stara 1.9.2019, 17:22   #11691
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
moravatz kaže: Pregled poruke
Brzopleto sam pretpostavio da inkludovanjem kamiona u def, uz malo sreće znakovi mogu da sednu na već postojeće slotove, ali avaj
Ima tu dosta posla ne može to na brzinu. Moj predlog da proba da postavi moj mod iznad Ohahinog moda i da vidi šta se dešava. Mnogi to rade, ima dosta komentara na SCS forumu o tome ređanju modova.

Citat:
moravatz kaže: Pregled poruke
...Čini mi se da Balkans radi samo sa Promods i da autori guraju priču da se spoje te dve mape u jedan paket.
Što sam probao u okviru ProMods-a iskreno meni se ne sviđa (pola/pola). Mada ima par dobrih detalja ali ipak mapa je u razvoju i treba sačekati o ocenjivanju, ukratko obećava što bi se reklo. Iskreno ja čekam zvanično od SCS-a ali to je na dalekom štapu. Problem nam je Kosovo pa čak i u igri, kada je objavljen zadnji DLC ja sam bio razočaran i bio sam kažnjen od sedam dana zbog komentara u vezi Srbije i zbog Kosova.

Uzgred jel ima nekog na SK forumu a da je u timu za prevođenje ETS 2 i ATS-a? Trenutno sam ja, Arsenije Arsić i Patrik Rak, znam da su odavde bili ton_majstor i Laxi i znam da su bili testeri za Laxi nisam siguran ali za ton_majstora sam siguran. Sada prevođenje igara se odvija na ovom sajtu Crowdin.

Poslednja ispravka: tobra (1.9.2019 u 17:52)
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke