Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2010, 23:13   #113
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Da li vi znate da igra josh nije ni gotova???? Da li ste videli kako izgleda u onom prvom traileru? Osim bledoce ne vidim neke prevelike razlike (rep se uopshte ne primecuje). U knjigama Gerlat cesto menja frizure, covek prati modne trendove. Cak se i hvali novo jashom....
A inace vidim da niko nece da igra ovo poshto mu Geralt nije mnogo bled
Gledao sam "Making of" dvd koji dolazi uz originalni Withcer Enhanced Edition, gde autori igre kazu da su stotine skica izradili za Geralta, dok nisu izabrali model koji najvise odgovara liku iz romana. Na prvom delu je Sapkovski puno saradjivao sa razvojnim timom.
Frizura i prsluk koji menja ne kvare sliku o Witcheru, pa i u prvom delu smo imali razlicite armore.
Ono sto kvari utisak je njegovo lice, koje je postalo prepoznatljivo i jedinstveno u svetu igara. Kao sto je vec neko rekao, crte lica su tako dobro izradjene da Witcher deluje natprirodno - svetlije puti, bele kose, ostrih crta lica i vertikalnih zenica.
Geralt 2.0 po mom misljenju ne deluje kao anime hero ili american hero. Jeste da ima tamniji ten, obicne krupne oci i malo blentav izraz lica, ali meni deluje kao neki medieval warrior koji je rano osedeo. Nema tu prepoznatljivost i unique look koji je imao Geralt 1.0.
Nadam se da ce se vratiti na stari izgled i dalje mi nije jasno zasto imaju potrebu da popravljaju nesto sto radi dobro
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Marko Radonjic (23.3.2010)