Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2009, 14:40   #160
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Nego imam ja model 787 koji teži čak 500MB, odlično odrađen sa dobrim flight dynamics i svojim zvukom, baš full, ali kokpit je odvrataaaaan

Inače i dalje stoji pitanje za neki dobar sound addon, ne mogu ni da čujem grom kad spiči munja.
Otkud znash da je flight dynamics dobar kad se letne karakteristike tog aviona ne znaju, tacnije, znaju ih samo inzenjeri koji rade na njemu, i tesko da bi to ikome rekli...mozda ti se svidja kako se ponasha u letu, ali tesko da to ima veze sa pravim 787...kao shto rekoh, treba sacekati josh mnogo godina dok ne izadje neki kvalitetan 787 addon, i za A380 isto mislim, onaj wilco (koji je kao najbolji A380 za FS) ne bih ni bacacem plamena dotakao...
Jedino sto mogu lepo da rade je kokpit to pod uslovom da znaju kako ce izgledati, a bilo je nekoliko slika na netu), poshto ti rece da je kokpit *****e, znaci da su nesposobni

Za sound nisam siguran dal postoji neshto, verovatno da al se nisam zaludjivao, obicno ne cujem shta ATC prica od zvukova, pa je onda obicno na minimumu, tek da se cuje neshto xD, mada sam sad namestio da mi ATC ide na slusalice a ostali zvukovi na zvucnike i ovako je mnogo bolje
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke