Prikaz jedne poruke
Stara 23.1.2006, 1:16   #1
Sale2322
Član
 
Član od: 2.1.2006.
Lokacija: Uzice
Poruke: 152
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sale2322
Exclamation Sa VHS-a na DVD

OVAKo: treba da obavim jedan velikii posao. Treba nekih 25-30 kaseta da prebacim na komp da ih obradim pa kasnije na DVD. PItao sam mnoge ljude sta treba raditi u ovakvoj situaciji, ali svi mi govore druge price. Verovao sam jednom coveku koji je delovao ozbiljno i on je rekao sledece: Kupi TV karticu i prebaci kasete u komp zatim ih obradi sa programom koji mi je on prodao za 1000 dinara, i onda kupi DVD RW i narezi ih!!! To sam i uradio i puko 100 evra. TV kartica je Asus i kada prebacujem snimke kasni zvuk za slikom. Kad to vide covek mi rece: Ma TV karta je bezveze ona je samo za kucnu upotrebu. Ti treba da kupis jezivu graficku karticu (6600GT ili 6800GT) sa VIVO podrskom i lepo da resis stvar. Ja sam skoro kupio graficku LeADtek Win Fast A6600GT TDH sa 128 MB koja radi kao zmaj. I sad ako nastavim njega da slusam bacicu jos 200-300 evra da bi me opet zeznuo a prodacu moju sadasnju graficku kartu!!! Da li moja kartica ima VIVO???


Sada vasa pomoc: Koji je najbolji i najjeftiniji nacin da prebacim VHS materijal na komp da ga obradim pa zatim da rezem na DVD. Treba li da ulozim 300 evra za neku jezivu graficku sa VIVO podrskom ili postoji neki software koji to resava. Mozda treba nesto trece uraditi (kupiti)???

Please help!

P.S. Izvinjavam se sto sam oduzio i sto ste se smorili dok ste ovo citali ali svacija pomoc mi je dobro dosla!!!!!
Sale2322 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke