Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2009, 13:58   #129
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Који бесплатни антивирус

Citat:
nersad kaže: Pregled poruke
hvala ti flamingos na pomoci mozes mi detaljno pojasniti korak po korak kako da to sredim ja sam za to da neobaram sistem a da pocistim ovo smece sto se ugnjezdilo,kazu bolje je da racunar izdrzi sto duze a da se neobara sistem a lap top sam uzeo ima 3 mjeseca,hvala unapred
prvo upali laptop i pre podizanja windowsa stiskaj F8 dugme,i odaberi safe mode..kad udjes u njega imaces ssamo osnovne servise podignute,pa pokreni antviirus i skeniraj..ako nadjes stetocine izbrisi ih i restartuj pc. Zatim udji u win xp i skeniraj opet..

sto se iskljucivanja sistem restore tice( tacka za povratak sistema koja jede dosta prostora) idi desni klik na desktop,properties/sistem restore i stavi kvacicu ispre kokcie gde pise turn off system restore on all drives..potvrdi klikom na ok.pojavice se poruka koja te obavestava da ce ukloiniti sve rstore pointe(tacke sistema) potvrdi sa yes,zatim ga ponovo reaktiviraj i napravi novu tacku sistema..to bi trebalo da izbrise te viruse trajno..inace vecina njih se u sistem volume information kriju u ovakvom obliku: C:\System Volume Information\_restore{4E170950-50E0-453F-B281-59338F8EC32E}\RP16\A0003104.exe
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke