Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2007, 12:05   #2
Extreme Player
Član
 
Član od: 24.12.2006.
Lokacija: Pezo$
Poruke: 341
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 108 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Extreme Player
Post Re: Crno bela slika...

Citat:
internacional 1 kaže: Pregled poruke
Imam sledeci problem.Imam graficku ati radeon 9600 pro,i imam najnovije drajvere.Kada povezem komp sa tv da bih gledao film ili igrao nesto...,desava se sledece!!!Kada stavim nove drajvere i kada povezem tv slika je normalna u boji!!!To je ok!!!!A kada stavim samo drajvere za grafiku,stare godinu-dve, bez ati control centra,sve se lepo instalira ali je slika crno-bela!!!Pre kada sam te iste drajvere stavljao slika je bila u boji!!!!Znaci kada stavim stare drajver i idem na desni klik-propertis-setings-advanced...da podesim da recimo iskljucim monitor a slika da mi bude preko tv onda je crno-bela!!Nemoj da vas buni bez obzira da li iskljucim monitor ili ne slika je crno bela!!!Znam da ce neki reci stavi one nove i resio si problem,ali mene mnogo zanima kako ovo da resim,jer bi komp nosio negde a hteo sam da prebacim da kada ga upalim slika ide preko tv a da ne bude crno-bela!!!Molim za pomoc??Nadam se da ste me shvatili,sta sam hteo.Unapred hvala!!!!
Ja tu nisam pola razumeo, ono sto jesam, tu cu ti reci da ostavis one nove drivere, koliko sam razumeo, oni rade, i mani se tih starih koji ne rade
Extreme Player je offline   Odgovor sa citatom ove poruke