Prikaz jedne poruke
Stara 10.2.2008, 1:13   #56
Elem3nt
Član
 
Član od: 5.2.2008.
Lokacija: Dve ulice desno pa 1 levo :)
Poruke: 93
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Citat:
Insecticide kaže: Pregled poruke
Alo ljudi evo vec sam cist jedno 4-5 meseci nisam igrao PC igre
I resio sam da se taj niz prekine.
Resio sam da ponovo odigram najbolju strategiju koju sam ikad odigrao (Pored civa3)
E sada,zanima me kako da uchinim da igra bude teza?
Ono,ja uzmem Srbiju i stavim na najteze (Ne secam se vise kako ide) i opusteno osvojim celu evropu posle nekoliko dana igre,ono bude zanimljivo prvih nekoliko sati a onda kada razgradim vojsku vise nije zanimljivo.
Jel postoji neki mod koji mi pravi muke ili bilo kakav mod uopste da li postoji za ovu igru?Ako postoji onda plz link.
Da li vredi da instaliram Patcheve da resim ovaj problem?Posto ne verujem da cu naci crack za novije verzije..
Ma igrica je fenomenalna ja sam doktorirao strategije na ovoj igrici.
Ako hocesh da igrica bude teska uzmi grad drzavu namesti najteze i cepaj prvo sve muslimane potamanis tako je teze jer moras religiju da menjas pa je mogucnost ustanka mnogo veca.
Ja sam prvi put sa francuzima igrao u igraonici ,al kad sam video kako je dobra odma sam je kupio i pikao kuci [sa francuzima]prvo sam osvojio celu sadasnju francusku ,pa veliku britaniju,spaniju pa sam se bacio na muslimane.
Nisam se smirio dok ih sve nisam potamanio ,,onda mi je bilo glupo da igram nekoliko puta su me proglasavali za vladara evrope ali sam odbijao hteo sam sto vise da se prosirim.
E ljudi nov sam na forumu moze li neko da mi objasni kako sliku da stavim pa da pokazem kolika mi je drzava.HWALA UNAPRED
Elem3nt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke