Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2013, 11:19   #132
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
tomas kaže: Pregled poruke
ma o cemu pricate bre,druid basic dek mozete da bijete sve redom
Ne bih se slozio. Daj listu gde basic druid moze da bude mocan da probam. Ja ne volim druida, pa nisam 100% siguran u ono sto pricam, ali koliko ja vidim druid dekovi su midrange dekovi, koji mogu u sebi imati rampu (innervate/nourish/mana nesto? ono sto pravi kristal ), a midrange i late game bica su najskuplja. Ja ne mogu da zamislim dobar druid dek koji ne sadrzi neku kombinaciju

Ancient of Lore/Ancient of War/Starfall/Azure Drake karata + par legendary karata odozgo, ako se fokusira vise na rampu

Po mom misljenju, sada je najjeftini a dobar dek Warrlock aggro, a pre toga je definitivno bio Hunter "Unleash the Hounds" koji je sada naravno neigriv u tom obliku kada su unistili "UtH".

Evo neka jeftina warrlock lista
http://www.hearthpwn.com/decks/7112-...-low-mana-rush
S tim sto Bloodmage Thalnos zaista nije neophodan ako skresete broj burn spellova koji nisu neophodni u tom broju ili se moze zameniti dosta slabijim 2/2 koboltom, zaboravih mu ime. Mnogo jak dek, samo treba igrati pazljivo protiv board sweepera.

Edit: Da, onoj gore listi fali jedan shadowflame, ako mene pitate -1 shadow bolt +1 shadowflame

Poslednja ispravka: LoshMeeBre (29.12.2013 u 11:27)
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke