Prikaz jedne poruke
Stara 31.3.2006, 21:09   #76
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Legalan Software kod nas!!!

Citat:
Goran kaže:
Marko, ajde iskreno kazi sta imas legalno, a sta ne na tvom kompu, cisto informativno me zanima, nema ljutis?
Ima sve originale za posao kojim se bavi i privatno i profesionalno. Znam da pitanje nije bilo upuceno meni, ali cisto da posvedocim.

Citat:
Marko_L kaže:
Veoma zrelo razmišljanje, nema šta... Znači ukradeš nekome auto, pa ako ti se svidi kako ide, odeš u prodavnicu i kupiš takav... ma how yes no
Ovo bas i nije najsrecnije poredjedjenje. Ako neko prodaje auto, a ti imas tu moc da iskloniras isti, zasto ga onda ne bi isklonirao i preuzeo? Sad, postavlja se pitanje da li je onaj, ciji smo auto isklonirali, zaista prodao svoj auto? Ako jeste, onda tu i ne vidim neki big-deal... ako nije, onda to i jeste donekle greh, ako jeste papreno naplatio svoj auto, a hoce da tebe spreci da uzivas u autu, njemu ne skodeci, onda je to njegov greh.
Pohlepu jednostavno ne podnosim, bilo da se radi o ljudima, bilo o korporacijama.

Sad, i mene nerviraju ljudi koji imaju kuci instaliran skupi software koji im samo zagusuje masinu, ali im je logika: " Neka, leba ne jede, nece da skodi ", a mnogi kreativni klinci ne mogu ni da dodju do obicnog pentiuma III.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke