Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2006, 22:03   #68
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Legalan Software kod nas!!!

Citat:
Ja sam sebi rekao: prvo kupim pirat, odigram, i ako igra "zasluži" moje poštovanje, skupljam pare i kupujem original.
Veoma zrelo razmišljanje, nema šta... Znači ukradeš nekome auto, pa ako ti se svidi kako ide, odeš u prodavnicu i kupiš takav... ma how yes no Uostalom, ne znam kome se ti uopšte pravdaš na taj način... pogotovo zato što je pogrešan... mislim, ok uzeo si pirata... i koj đavo sad imaš da kupuješ original... ti si ukrao, pa si ukrao... ćuti i teraj... Niko i ne kaže da je neki greh nabaviti pirata, pa se igrati... ali je izuzetno glupo, bezobrazno i nekorektno izmišljati nekakva opravdanja za to... nema opravdanja... Ajde da pričamo o hrani, pa da kaže čovek, nisi imao para, dete nije imalo šta da ti jede, daleko bilo... pa si ukrao kilo leba i sto grama parizera... ali, ljudi, mi ovde pričamo o najnovijim AAA naslovima i najskupljim programima u svojoj branši (neko je pomenu Mayu) što je, hteo neko to da prizna ili ne, ipak luksuz... i tu nema opravdanja... mislim, mnogi od nas bi hteli da imaju više nego što trenutno imaju, recimo meni bi baš legao jedan helikopter, pa na šta bi to ličilo kad bi svi sad krenuli da otimamo to što ne možemo sebi da priuštimo...
I opet da se razumemo, daleko od toga da ja kažem, da treba povešati sve koji nabave piratsku igru... pa to se radi svuda u svetu... ali kažem da treba biti umeren i da ne treba smišljati kojekakva opravdanja, jer opravdanja nema... jednostavno si imao priliku da ukradeš, ukrao si i to je to...
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke