Prikaz jedne poruke
Stara 21.3.2008, 21:21   #82
Сухой
Član
 
Član od: 27.1.2007.
Lokacija: UBI BENE, IBI PATRIA
Poruke: 290
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 56 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Citat:
Srdjan_Su kaže: Pregled poruke
za rusiju 50000
E, dobro me podseti.
Za Rusiju je potrebno ujediniti Kijev, Novgorod i Moskvu.
Za Srbiju Rasku, Zetu, Makedoniju i Epir.
Za Skotsku Highlands i jos jednu proviniciju (ne secam se kako se zove, znate na sta mislim)
Za Irsku Munster, Lenster i onu trecu.
Za Bugarsku potrebni su Bdin, Turnovo i Walchia.
Mozda nisam sve provincije dobro napisao.
Sta je potrebno za Englesku?
Igrao sam sa Yorkom i osvojio celu Britaniju i Irsku i nisam nista postigao. Da ne treba mozda da se osvoji nesto i u Francuskoj?
Je l' ujedinio neko Nemacku, Vizantiju (Nikeja) ili neku drugu drzavu?


Citat:
Guterill kaže: Pregled poruke
1. Početak igre

Lupim [ENTER] i otkucam [bsra] i [bskinti] pa lupim enter.Onda velikim drzavama (ako sam katolik donatiram papi jedno 20ak puta; ako sam hriscani donatiran veliku sumu nova velikim drzavama). Onda jedan grad potpuno razvijem za 2min i krecem da osvajam. Napravim Clerica, Trgovce, Spijune (naucim ih 5*) i igre

Nemam ja vreme na igram normalno bez sifara- to cu mozda za letnji raspust
Nije bsra vec bsrai
Kad kucas sifre svi dobijaju isto sto i ti, znaci sve Evropske drzave takodje dobiju 100k piety, gold i books, ili svi dobiju no money mode.
Samo sto CPU nece da donira pati 10 puta jer je teko programiran, ali ne vazi isto i za vojsku. Npr., nece komp da na pocetku igra pravi templare, bojare, tevtonce, vitezove, longbowmene i koga jos, ali zato nabudzi marsala sa 9 tima seljaka ili koplja (jer ima no money mode(bsrai)).

Jedna interesantna sifra: showspies - uokviri gore vitezove (promoted knights) koji su spijuni stranih drzava. Tako da ih samo otpustite, bolje nego da vam naprave dar-mar(najgluplji izraz za koji sam cuo... )

Poslednja ispravka: Сухой (21.3.2008 u 21:28)
Сухой je offline   Odgovor sa citatom ove poruke