Prikaz jedne poruke
Stara 23.10.2006, 15:05   #30
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Wow Serbian Guild

Ne treba ti nista posebno jako, radice i na starijim cetvorkama, ali bi bilo dobro da imas 512 RAM i DX9 graficku (radeon 9600 ili tako nesto - a radi odlicno i na radeon 8500). Treba ti 6-7 Giga harda (zbog zakrpi), i to je manje vise to.

Placas da bi igrao, naravno. Mozes preko kreditne kartice (kada je par evra jeftinije) ili da kupujes dopune (sto je lepo jer ne moras da brines o kartici). Ako neces da koristis karticu (visu, mastercard) onda kada kupis igru obavezno uzmi i dopunu. Prvi mesec je besplatan ali moras da uneses kako planiras da igras kada taj mesec prodje.

Kada pocnes da igras, obrati paznju na to gde pravis lika jer zavisno od REALM-a koji izaberes, moci ces da igras samo sa onim drugarima koji su takodje na tom istom REALM-u. Ja sam na primer na Dragonmaw i Sylvanas (taj sam lik doduse napustio). Kako Alex92 rece, ima nasih i na Darksorrow. Najbolje pitaj drugove gde su oni. WoW se lepse igra zajedno sa nekim. Kad si sam nije neka fora. Ako hoces da pravis lika za HORDU, obavezno mi javi posto i ja planiram da napravim hordasa pa mozemo da idemo zajedno... verovatno na Agramar
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke