Prikaz jedne poruke
Stara 15.6.2018, 0:02   #108
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Ja sam lepo rekao, da se ova igrica zove Rambolina od mene bi dobila cistru desetku, ali posto u svom nazivu sadrzi dve reci, a to su "Tomb" i "Raider" od mene dobija ocenu NULA na skali od 10. Ovo je djubre nevidjeno i veze sa Larom Kroft nema. Svake dve godine izbacuju djubre u kom se vise puca nego istrazuje. Prvi deo sam presao i nakon cekanja od 5 godina imao sam sta i da vidim. Ali ajde, reko popravice se sa drugim delom, kad ono drugi jos gori. A ovaj treci ne planiram ni da igram.

Da imaju i malo mozga trebali bi da zaposle onu dvojicu sto rade rimejk dvojke i trojke i da naprave krstenu igricu. Kod god nije probao neka proba rimejk drugog dela, ono se zove TOMB RAIDER. Zagonetke, mape kao u starim delovima, i kontrole kao u TR: Legend. Dobitna kombinacija. Svi bi samo da trce, pucaju i ubijaju. Krenes da igras TR, dodjes do dela gde ne znas sta da radis, stisnes Q i teraj dalje. I to je vama Tomb Raider? Nigde veze.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
doctor (16.6.2018), Exia (15.6.2018), Fabriek (15.6.2018), filpan (15.6.2018), Marko Radonjic (16.6.2018), simke85 (18.6.2018)